Cennik pianowania poddaszy - Pianowanie poddaszy | Izolacje natryskowe pianką PUR

Piankowanie poddaszy

Przejdź do treści
Koszt piankowania poddasza.

Ceny pianowania poddaszy już teraz są podobne do kosztów ocieplenia innymi materiałami, a przy niektórych poddaszach okazać się może, że ocieplenie pianką PUR będzie nawet tańsze. Dzieje się tak głównie ze względu na koszty robocizny. Chociaż sam materiał jest nieco droższy to przeciętne poddasze w domu jednorodzinnym może zostać ocieplone w ciągu jednego dnia. Jeżeli przeanalizujemy koszty związane np. z prawidłowym ułożeniem wełny mineralnej i czas jaki jest na to potrzebny, to może okazać się szybko, że izolacje natryskowe pianką poliuretanową są bardzo wygodną alternatywą.

Chociaż większość wykonawców podkreśla fakt, iż pianka poliuretanowa to przede wszystkim trwałość to jednak nie bez znaczenia jest także cena piankowania poddasza - w obecnym czasie śmiało można powiedzieć, że koszt piankowania poddasza jest podobny do wykonania ocieplenia innymi metodami.
Koszt piankowania poddasza zależy od wielu elementów:
  • konstrukcja dachu (proste dachy ociepla się szybciej);
  • wielkość powierzchni poddasza;
  • rodzaj (marka) zastosowanej pianki poliuretanowej;
  • grubość izolacji;
  • szczegółowy zakres prac.

Przy standardowej grubości izolacji koszty izolacji pianką będą kształtować się na poziomie od 53 zł do 65 zł. Dla budynków mieszkalnych stosowane są ulgowe stawki podatku VAT.
W sprawie szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu.
Zobacz także miejscowości gdzie świadczymy nasze usługi.
Zobacz gdzie pracujemy
Miejscowości, w których wykonujemy
piankowanie poddaszy - Zobacz.
Kontakt
tel. 794 433 433

Wróć do spisu treści