Pianowanie poddasza woj. mazowieckie - Ocieplenia Pianką PUR - Pianowanie poddaszy | Izolacje natryskowe pianką PUR

Piankowanie poddaszy

Przejdź do treści
Pianowanie poddasza - mazowieckie
Chcesz zamówić usługę ocieplenia poddasza pianką poliueratanową czyli popularne pianowanie poddasza - skontaktuj się z nami, aby uzyskać atrakcyjną ofertę cenową, a także profesjonalną poradę i usługę. Wyróżnia nas jakość i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu, abyś mógł się przekonać, że nasza oferta jest wyjatkowa. Nasze usługi świadczymy w woj. mazowieckim. Zobacz miejscowości jakie obsługujemy tutaj.

Do ocieplania poddaszy stosuje się przeważnie pianki PUR o strukturze komórek otwartych. Taka pianka doskonale sprawdza się na poddaszach użytkowych, jest miękka i paroprzepuszczalna - doskonale wygłusza dach, a jednocześnie pozwala na odporowywanie ewentualnej wilgoci. W tej sytuacji piankowanie można wykonać nawet tam, gdzie dom nie będzie posiadał rekuperacji, a jedynie wentylacje tradycyjną, grawitacyjną.Oferowane przez naszą firmę pianki poliuretanowe pochodzą od sprawdzonych producentów, posiadają wszystkie potrzebne atesty i certyfikaty, gwarantują trwałość, niezmienność parametrów termicznych nawet przez okres dłuższy niż 25 lat. Posiadamy rozwiązania dedykowane dla dachów z membraną paroprzepuszczalną a także dla dachów z pełnym deskowaniem i papą. O piankach poliuretanowych wiemy bardzo dużo i potrafimy doradzić konkretne rozwiązanie, aby efekt ocieplenia był jak najlepszy.

Nie bez znaczenia jest również cena piankowania poddaszy. Ze względu na szybkość wykonania, metoda ta okazuje się również coraz bardziej starakcyjna cenowo. Pomimo tego, że sam materiał jest droższy niż inne materiały służące do ocieplania poddaszy, to jednak oszczędzamy dużo na kosztach robocizny. W ciągu jednego dnia możliwe jest wykonanie poddasza o rozmiarze ponad 200 m2 - wybór innej metody może oznaczać, że prace trwałyby tutaj nawet tydzień lub dłużej. Szczególnie przy dachach kopertowych, skomplikowanych, z dużą ilością skosów, zakamarków - w te wszystkie miejsca bez problemów dotrze pianka poliuretanowa.

Czy pianki poliuretanowe to nowość w naszym życiu?

Aż trudno wymienić w krótkim artykule wszystkie miejsca i przedmioty gdzie możemy spotkać elementy wyprodukowane na bazie poliuretanów. Niektórzy nawet twierdzą, że można równie dobrze wymieniać przedmioty, w których nie zastosowano pianek poliuretanowych. W naszych domach pianki spotkamy w lodówce, w odzieży, w materacu, a teraz, coraz częściej w elementach domu, w materiałach budowlanych. Czy będzie to pianka PUR na poddaszu, czy może pianka w ramie okna PCV, czy może pianka w panelu bramy segmentowej, albo podkład pod panele podłogowe - tam możemy spotkać poliuretany. Zakładać trzeba również, że pianki spotkamy w medycynie, w przemyśle, w rolnictwie i wielu jeszcze innych dziedzinach życia.

Czy pianki są nowością? Otóż nie są nowością, bo materiał ten został odkryty w roku 1937 w Niemczech, a potem zaczął być wykorzystywany w wielu przypadkach - nawet tych związanych z uzbrojeniem i wojną. Dziś, często nie zdając sobie z tego sprawy, korzystamy z tego materiału na tyle często, że można powiedzieć, że pianka wypełnia nasze domy, nasze samochody, nasze szafy i sprawia, że życie staje się lepsze. Na myśl przychodzi tutaj spot reklamowy pewnej firmy, który głosił właśnie, że dziś chemia przyczynia się do ochrony środowiska, do lepszego wykorzystania zasobów naturalnych, do tego, że nasze życie jest komfortowe i zdecydowanie zdrowsze.
Zobacz gdzie pracujemy
Miejscowości, w których wykonujemy
piankowanie poddaszy - Zobacz.
Kontakt
tel. 794 433 433

Wróć do spisu treści